KSČM Ústecký kraj

www.kscm-usteckykraj.cz

Prosperující kraj, spokojení občané Chceme, aby kraj sloužil občanům
Napište nám Úvodní stránka Vypnout styly

Aktuálně

28.8.2017

Vatra k SNP

V sobotu 26. srpna se na koupališti v Duchcově konala 24. Vatra k 73. výročí SNP. Význam SNP připomenul předseda MV KSČM Duchcov Petr Kňourek.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

V podzimních volbách 2017 (20. - 21.10.2017) kandiduji v Ústeckém kraji, na kandidátce KSČM do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V krátkosti Vám představím sebe, své osobní priority i vize, které bych chtěl velmi rád v této veřejné funkci prosadit.

celý článek »


24.7.2017

Ing. Jaroslav Kohout

PLNĚNÍ SLIBŮ JE MOJÍ PRIORITOU S LIDMI PRO LIDI

celý článek »


24.7.2017

Volební anketní otázky

Ing. Jaroslav Kohout

celý článek »


24.7.2017

Ing. Josef Šenfeld

DŮSTOJNÝ ŽIVOT PRO VŠECHNY

celý článek »


starší příspěvky »

Jitka Sachetová PF2012

22.12.2011 15:18

Soudruzi a soudružky, vážení přátelé a čtenáři krajských stránek,

již za pár dní zavítá do našich domovů Štědrý večer se svou neopakovatelnou atmosférou. Lidé v tu chvíli jakoby měli k sobě blíž, byli laskavější a ohleduplnější, na chvilku se zastaví ten věčný shon. I my dospělí  budeme jihnout při pohledu do rozzářených dětských očí a do srdcí se nám vkradou vzpomínky na vlastní dětství. Vánoce jsou však  neomylnou  předzvěstí konce roku, kdy mnozí z nás budou bilancovat, možná si i dávat více či méně reálná předsevzetí. Obávám se, že realita nadcházejícího roku 2012 nebude pro většinu z nás příliš radostná. Bezohlednost  naší vládnoucí garnitury nám opět  ukrojí z našich rodinných rozpočtů, utrhne další velký cár z již tak chatrného roucha sociálních jistot či zdravotnictví, do kterého se ještě halí naše již téměř poloobnažená země. Co říci, jaké vyslovit přání pro ty,  kteří již teď  s obavou  převrací poslední listy starého kalendáře? A co popřát nám všem?  Určitě zdraví, nezbytnou kapičku štěstí, hodně lásky, vzájemné úcty a tolerance v rodinném kruhu, spoustu dobrých přátel. A také odhodlanost a odvahu dát v příštím roce voleb jasně najevo, že už nechceme být poslušnými poddanými, kteří mají jen právo ohýbat záda a mlčet!

Krásnou vánoční pohodu a šťastné vykročení do roku 2012 vám přeje

                                                                                                     Jitka Sachetová

                                                                                                místopředsedkyně  ÚKR


© KSČM ÚSTECKÝ KRAJ - všechna práva vyhrazena
Code & HTML © Ing. Martin Žaloudek     Design & HTML © Roman Novotný